Tuesday, 2018-12-18, 8:13 PM
Logged in as Guest | Group "Guests" | RSS

IEVA GALLERY


Publisher

Main » Articles » 2012 DIENORAŠTIS/DIARY/DAGBOK » vasaris/februar

Šešėliai. Vasario 8d.
Kartais norisi smerkti kieno nors kito netinkamą (mano akimis) elgesį, žodį ar požiūrį. Kartais norisi vertinti - teigiamai arba neigiamai kažkieno pastangas, elgesį. Bet tada pagalvoju - kodėl turėčiau užsiimti KITŲ vertinimu ir teisimu, jei mano pačios esybė dar daug kur turi būti mano pačios įsivertinta.

Nemėgstu, kai žmonės skaito svetimus laiškus. Manau, kad jie negerbia ne tik kito, bet ir savęs. Manau, kad jie nesugeba gyventi savo gyvenimo, todėl jiems labai rūpi KITŲ gyvenimai. Aš nenorėčiau niekada pasiekti būseną, kuri verstų mane šitaip pasielgti - laužyti kito žmogaus privatumą, laisvę turėti asmeninius, gal net intymius, jausmus, žodžius ir t.t. Bet vis dėlto, kad ir kaip man nemalonu, kai kažkas šitaip elgiasi, stengiuosi nesiimti vertintojos ir teisėjos vaidmens. Atleidžiu ir paleidžiu. Tokiu būdu ir save išlaisvinu nuo to, kuris mėgina gyventi mano gyvenimą, braudamasis į ten, kur ne jo.
Šiandienos trumpa evangelija ir jos komentaras labai suprantami ir gerai apibūdina mūsų žmogiškosios esybės prigimtį, troškimus žinoti, kontroliuoti, valdyti, vertinti, teisti. O man taip norėtųsi nuo viso šito tiesiog išsilaisvint...
Category: vasaris/februar | Added by: ievagallery (2012-02-08)
Views: 420 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

free counters
Entries archive