Tuesday, 2018-12-18, 8:54 PM
Logged in as Guest | Group "Guests" | RSS

IEVA GALLERY


Publisher

Main » Articles » 2012 DIENORAŠTIS/DIARY/DAGBOK » sausis/januar

Sekmadienio dovanos. Sausio 15d.

Dar vienas turiningas sekmadienis. Rytinėse pamaldose Eidsvåg bažnyčioje dainavo mišrus kamerinis choras Sola Fide. Ko gero, tai geriausias iš mano girdėtų Norvegijoje chorų. Stiprus atlikimas ir labai nuostabios dainos, giesmės. Gaila, kad youtube nedaug jų dainų įkelta. Bet choras išleidęs 3 CD, yra daugybės chorų festivalių nugalėtojas, yra maždaug antras mišrus choras šalyje. Beje, tai yra vienas iš daugybės Bergeno bažnytinių chorų. Ko gero, iš kitų išsiskiria profesionalumu. Pernai šitoj pačioj bažnyčioj dainavo Bergeno filharmonijos choras. Jis mums toli gražu nepaliko TOKIO įspūdžio, kaip kad šiandien Sola Fide.

Supratau, kad man laikas pasiieškoti kokio nors vietinio choro, nes labai jau norisi dainuoti. Kadangi laiko vakarais turiu, telieka pasidairyti, kokie chorai netoliese veikia.

 

Rytoj – nauja savaitė su naujais iššūkiais, darbais, pareigom, rūpesčiais ir džiaugsmais. Tegu Gerasis Dievas lydi mus mūsų kasdienybėj. Šiandien pamoksle buvo išsakytas labai gražus palyginimas: gyvenimas - tai kaip burlentininko balansavimas ant lentos. Turime balansuoti ir stengtis nepargriūti, nors kartais pučia vėjas ir nepalankus, ir bangų pasitaiko. Bet nesame vieniši. Yra laivas, kuriame esam jau ne po vieną, bet bendrystėje, ir tą laivą veda Viešpats, tad esame visiškai saugūs. Bet vistiek turime stengtis išlaikyti balansą – ir bendrystėje.

 

Bendrystę ir mes šiandien gavome kaip dovaną - pietums turėjome viešnią, mūsų „vietinę Vincento močiutę" Julę. Labai smagiai visi pažaidėme „Kris kros", pažiūrėjom rusiškų juokelių per dvd. Smagiausia, kad susitikome neplanuotai ir diena išėjo tokia visko pilna.

 

Taigi, su vėjeliu ant burlenčių – į kitą sausio savaitę J

Kvie2iu pasiklausyti choro Sola Fide atleikamos dainos I de dager (tomis dienomis)

Category: sausis/januar | Added by: ievagallery (2012-01-15)
Views: 417 | Tags: Sola Fide | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

free counters
Entries archive