Friday, 2018-11-16, 10:14 PM
Logged in as Guest | Group "Guests" | RSS

IEVA GALLERY


Publisher

Main » Articles » 2012 DIENORAŠTIS/DIARY/DAGBOK » rugsėjis/september

Spesielle pannekaker. Ypatingi blynai. 26.9.12
Jeg liker å lage mat. Jeg liker teknikk, særlig på kjøkkenet! Ulike miksere, blandere, bakemaskiner og alt teknikk, som hjelper til matlaging. MEN av og til er det så deilig å lage pannekakers deig eller brød deig for hånd! Egentlig, blir da pannekakene og brødet mye mye bedre en de vanlige! Hvorfor? Det er så enkel å svare :) Jeg har god tid for å legge inn så mye kjærlighet til deigen mens jeg røren, visper og sikter uten noen maskin! Da kan jeg synge, drømme, glemme alt i verden... Derfor smaker maten så godt, så mye mye bedre! Tror du ikke? Prøv selv!
I dag spiser vi håndlagede pannekaker til kvelds. Hele huset lukter så deilig allerede....mmmm

Mėgstu gaminti maistą. Myliu visokią techniką, ypač virtuvėje. Įvairiausius plaktuvus, smulkintuvus, kepimo mašinas ir viską, kas padeda man suktis virtuvėje greičiau ir efektyviau. BET kartais man taip norisi paruošti tešlą rankomis, t.y. suplakti paprastu, ne elektriniu plaktuvu. Tešlą blynams ar duonai, kartais net pyragui. Tuomet maistas išeina daug daug skanesnis! Kodėl? Nes maišydama, plakdama, sukdama tešlą aš turiu marias laiko, ir galiu įdėti į valgį tiek meilės, kiek tik noriu, arba kiek telpa :) Maišydama be skubos dainuoju, kartais svajoju, kartais apskritai užsimirštu, kur esanti... Štai kodėl rankomis ruoštas maistas yra geresnis, skanesnis, skalsesnis. Aš tuo tikiu, nes ne kartą išbadžiau. Jei tešlą duonai aišome ir minkome kartu su antra puse, rankom ir šaukštu, duona išeina kaip niekad skani. Nesvarbu, kad produktus dedam tuos pačius, ir visa eiga vienoda. Maišymas duoda visai kitą skonį. Netikit? Pabandykite patys!
Šiandien vakarienei valgysim blynukus, tešla užmaišiau rankiniu plakikliu :) Jau kvepia visi namai, gerai, kad vaikai lauke, nes nespėčiau kepti :) Patyliukais vieną blyną imsiu ir paragausiu... Reikia įsitikinti, ar tikrai skanu taip, kaip kvepia :)

Category: rugsėjis/september | Added by: ievagallery (2012-09-26)
Views: 546 | Tags: meile, blynai | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

free counters
Entries archive