Friday, 2018-11-16, 9:47 PM
Logged in as Guest | Group "Guests" | RSS

IEVA GALLERY


Publisher

Main » Articles » 2012 DIENORAŠTIS/DIARY/DAGBOK » gegužė/mai

Gimtadieniai... Bursdager. 18.05.12
Pastaruoju metu daugiau tyliu, negu rašau. Ir ne todėl, kad neturiu ką papasakoti ar kad nesinori.. Turbūt tylą renkuosi todėl, kad visko, ką noriu papasakot, yra per daug. Tai nieko bloga, tik kai žodžių perteklius manyje susikaupia, esu linkusi juos pasilaikyti sau...

Vakar buvo mano gimtadienis. Gavau begalybę pasveikinimų ir gražių palinkėjimų. Ačiū tiems, kas mane prisiminė. Nieko tokio, kad dauguma mūsų kitų gimtadienius prisimenam tik tada, kai Facebook ar skype sumirksi užrašas "šiandien ... švenčia gimtadienį". Manau, kad neįmanoma ir visai nereikalinga įsiminti visų gimtadienius. Juolab neprivaloma sveikinti. Aš pati pražiopsau daugybės žmonių gimtadienius, pasveikinu pavėluotai ar išvis nepasveikinu... Nemanau, kad reikėtų sureikšminti. Smagu, kad gimiau. Gražiausiu metų laiku, ievoms žydint. Smagu, kad turiu draugų, bičiulių ir pažįstamų, kurie myli mane, galvoja apie mane. Smagu, kad jie yra, nes ir aš juos myliu ir apie juos galvoju. Tai dar viena bendrystės forma - prisiminti ir galvoti, pasidžiaugti mintyse.

Man norisi šiandien parašyti čia savo trumputį eilėraštį. Tiesą sakant, net nežinau, ar jau esu jį čia rašiusi, gal ir taip, tuomet pasikartosiu. Bet man jis labai patinka. Ir šiandien labai tinka.

Basuose mano vasaros soduose
Tyliai vaikšto apsunkusios obelys
nusvarinę šakas.

Mano pėdos kalbasi su žeme
Lygiai taip, kaip siela - su dangumi.
Ir nieko tame nebereikia pakeisti...

Jeg er taus i det siste. Det er ikke fordi jeg har ikke noe å si eller at jeg vil ikke. Jeg velger taushet fordi jeg har for mye å si. Det er ikke så verst at det er for mange ord inne i meg, tror jeg. Det er bare at jeg vil holde de for meg selv...
I går hadde jeg bursdagen. Jeg fikk mange gratulasjoner. Jeg er takknemlig for alle som husket denne dagen. Men jeg tror at vi kan ikke huske alle viktige datoer. Og det er ingen plikt for å huske og gratulere. Det er bra å ha påminnelser på Facebook og skype om bursdager, synes jeg.

Jeg er glad at jeg ble født på den vakreste årstiden. Jeg er glad at jeg har så mange venner som er glade i meg og tenker på meg. Jeg er lykkelig at jeg kan være også glad i dem og kan tenke på dem. Det er et felleskap som beriker oss - å huske, tenke, glede.

I dag skriver jeg her mitt kort dikt som jeg skrevet for flere år siden. Men jeg synes det passer fint i dag. Og jeg liker det kjempe.
Dessverre kan jeg ikke oversette det.


Category: gegužė/mai | Added by: ievagallery (2012-05-18)
Views: 365 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

free counters
Entries archive