Friday, 2018-11-16, 10:08 PM
Logged in as Guest | Group "Guests" | RSS

IEVA GALLERY


Publisher

Main » Articles » 2012 DIENORAŠTIS/DIARY/DAGBOK » balandis/april

29.04 Jovaro pirmoji Komunija. SMiltės išlydėtuvės.
Vakar buvo didelė šventė. Jovaras priėmė pirmąją Šventąją komuniją. Bažnyčia nebuvo tokia pilna, kaip būna Lietuvoje tokią dieną. Buvo pakaičiuota, kad 25 vaikams ir kiekvienai šeimai maždaug po 10 žmonių vietos užtektų. Fotografavo du fotografai, ir buvo prašoma susilaikyti nuo savarankiško fotografavimo. Bet, kaip jau būna, žmonės nemoka. Per visas mišias vis rasdavosi tokių, kurie nesusiturėdavo...
Mane sužavėjo puošnūs indžių ir tamilių moterų drabužiai. Tradiciniai spalvingi šilkai neįprasti akiai, ypač tokią vėsią norvegiško pavasario dieną. moterytės buvo basos, vos apsigobusios tais šilkais... net žiūrėti šalta. Bet matyt, taip jau dera joms puoštis tokią šventą dieną.
Vaikai buvo pasidabinę, mergaitės - baltom suknelėms, berniukai - kostiumais. Jovaras atrodė šauniai su nauju kostiumu ir kaklaraiščiu. Beje, kaklaraištį jis išsirinko pats, ir tikrą, tokį, kurį teko surišti (pagal youtube filmukus), nors aš jam siūliau pirkti jau surištu mazgu ir su gumele apie kaklą. Bet jis paprieštaravo, sakė, reikia normalaus, nes jis jau ne koks mažius. Vakar ryte, kai ruošėmės ir puošėmės ypatingoms mišioms, labai pasigedau savo tėčio... Būtų buvę gražu, jei pirmo kaklaraiščio mazgą anūkui būtų surišęs senelis... Na, bet nesiliesiu į dūsavimus.
Šventinės mišios praėjo gražiai. Jovaras, kaip priklauso, truputį jaudinosi, o gavęs komuniją, džiaugsmingai nusišypsojo :) paskui turėjom gardžius pietus namuose, ir aišku, su tortu.
Jaučiuosi, kad vaikas palypėjo dar vienu laipteliu aukštyn. 

Šiandien Smiltė išskrenda į Londoną. Man sunki diena. Bet atmintis kupina kartu praleistų akimirkų, tad neleidžiu sau liūdėti. Mano mažoji boružėlė...
Na, o šiandien Smiltės išlydėtuvių pietums - sushi. Šį kartą vyniojo Smiltė, o aš palaimingai ilsėjaus, kieme vaikštinėjau su Vincentu, tūpinėjau apie savo naujus kvietkus. Aišku, neištvėriau ir prisipirkau naujam sezonui gėlių, jau žydinčių. Juk taip norisi spalvų, margumo. O pavasaris čia toks lėtapėdis, du žingsnius įžengia, tris atgal, varomas krušos ir šlapdribos... Niekaip negali užsibūt, kad normaliai atšiltų. 
Žinau, kad šis savaitgalis Lietuvoj LABAI šiltas ir vasariškas. Šilumos ilgiuosi tikrai... Karščio - ne, bet šilumos tikrai taip. Na, tikiuosi, šiluma ateis jau ir čia. Juk netrukus gegužė.
Mano nauji kvietkai susodinti trijuose dideliuose vazonuose-loveliuose, įvairios rūšys, skirtingos spalvos. Kai labiau subujos, nupaveiksluosiu ir pasigirsiu :) Dar turiu kieme porą naujų rožių, kurios, labai tikiuosi, prigis sėkmingai ir jau šiemet žydės. Krūmai jau pagyvenę ir nemaži, jei persodinimas jų neišgąsdino, turėtų tikrai žydėti.


Nuotraukose - akimirkos iš užpraeito sekmadienio, fotosesija su Daiva ir Vidmantu G.

Category: balandis/april | Added by: ievagallery (2012-04-29)
Views: 476 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

free counters
Entries archive