Tuesday, 2018-12-18, 7:49 PM
Logged in as Guest | Group "Guests" | RSS

IEVA GALLERY


Publisher

Main » Articles » 2011 dienoraštis/diary2011/dagbok2011 » lapritis/november

Vincento augimas. Geri filmai. Lapkričio 16d.
Dar viena mažai miegota naktis. Vincentui matyt kalasi dantukai. Taip taip, jis vis dar neturi dantukų, laukiam nesulaukiam. O užvakar Jovaras dar parnešė namo slogą, kurią mažiukas, aišku, pasigavo pirmasis. Tad ramiam miegeliui trukdė viskas, kas tik gali trukdyti... Apskritai, galvoju, kad Vincentas ko gero mažiausiai valgantis ir mažiausiai miegantis vaikas iš visų trijų mano vaikų. Aktyvuolis, spartuolis jis. Neturi kada valgyt, vis jam reik bėgti. Jau prasidėjo lindimai į stalčius, spinteles, tualetą, dušą, prie pečiaus, žodžiu, visur, kur negalima, būtinai reikia. Ūgis jo dabar toks, kad jau pasistiebęs ir ištiesęs rankytes daug pasiekia - nuo stalo, spintelių, visų kitų paviršių. Atkaklus iki begalybės, užsispyręs ir žingeidus. Jei nepraeina tyliai, tai su riksmu... Man belieka sudėti visus ginklus ir apsišarvuoti kantrybe - ne tik tam, kad atlaikyčiau jo šturmus, bet ir tam, kad sulaukčiau geresnių laikų :) Jau pradedu svajoti apie miegą, ilgesnį nei 2val.

Beje, apie svajones ir viltis. Vakar žiūrėjome labai gerą filmą, "Šv. Ralfas" - "Saint Ralph". Filmas toks, kur yra ir iš ko pasijuokti, ir dėl ko paverkti. Nepopsinis. Apie tikėjimą stebuklais. O tiksliau - apie tikslų siekimą, kai gyvenimas toli gražu nelepina. Ir apie stiprų tikėjimą Dievu, savimi ir žmonėmis. Rekomenduoju pasižiūrėti. 2005m jis laimėjo Paryžiaus kino festivalyje.

Dar vienas geras filmas, kurį matėme praeitą savaitę - panašia tema, "Together", "Kartu". Nesupainiokite su švedų filmu tokiu pat pavadinimu. Šis, kurį matėme - kinų 2002m. filmas, laimėjęs nemažai prizų įvairiuose kino festivaliuose. Apie berniuką smuikininką, meilę muzikai, šeimai. Apie tikėjimą ir vertybes. Įdomu buvo matyti Pekiną, kinų gyvenimo būdą. Rekomenduoju taip pat.

Šiandien beveik šventė. Mano senutė toyota iš trečio karto įveikė techninę apžiūrą. O dar smagiau, kad Jovaro dantukai kasmetinę apžiūrą įveikė iš pirmo karto, be jokio poreikio remontams. Tuo mes abu labai džiaugiamės. 
Jei netingit, eikit apžiūrėti naujai išdekoruotų ir Daivos G. žaviai nupaveiksluotų pakabų, pasiruošusių mugei. REKOMENDUOJU PASIGROŽĖTI!!! :)
Category: lapritis/november | Added by: ievagallery (2011-11-16)
Views: 491 | Tags: decorated hanger, saint ralph, Dekoruotos pakabos, together., kleshenger | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]



Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

free counters
Entries archive